Rreth Nesh

Home / Rreth Nesh

Mirë se erdhët në klinikën tonë!

Klinika Dentare“ Toti & Gurakuqi” eshte e para klinike dentare private e liҁensuar ne Shqiperi qe prej vitit 1992 nga themeluesi i saj Prof. Dr. Foto Toti.Vit pas viti klinika u rrit dhe u modernizua per te ardhur ne ditet e sotme akoma me e plotesuar si ne staf, ashtu edhe ne sherbime.

Numri i pacienteve te trajtuar prane ketij institucioni shendetesor eshte me mijera dhe i kalon kufijte e Shqiperise. Te kesh nje buzeqeshje rrezatuese me dhembe te shendetshem dhe te bukur, eshte nje investim per te ardhmen tuaj.

Avantazhet Tona

0 Cilësia e materialeve sipas standarteve ISO
0 Gamë e gjerë shërbimesh dentare
0 Implante Imediate
0 Metoda moderne për drejtimin e dhëmbëve
0 Oferta marramendëse për klientët tanë besnik

Ç’thonë pacientët tanë…

Nga nje problem minimal i nje dhembi te vetem, deri tek korrigjimi i plote i buzeqeshjes suaj –
kjo eshte ajo qe ofron Klinika“Toti & Gurakuqi”.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co